Aktuálně
 Kdo se stydí za mne a za má slova v tomto zpronevěřilém a hříšném pokolení, za toho se bude stydět i Syn člověka, až přijde v slávě svého Otce se svatými anděly."

Akce:


Jarní misijní víkend 2019
S přicházejícím jarem se probudí i naše misionářské buňky...
...a to opět v Bělé pod Bezdězem, kde nás ve dnech 22.-24. 3. 2019 bude na faře očekávat P. Kamil Škoda. Ubytování (asi pro 20 lidí) na místní faře (10 postelí, zbytek na karimatkách, takže kdo se dřív přihlásí bude mít lehčí batoh :-).
Cena je 100 Kč za den a noc, celkem tedy 200 Kč za celý víkend (peníze ať nejsou překážkou v účasti).
Začínáme v pátek 22. 3. 2018 mší svatou v 18:00 v kostele v Bělé pod Bezdězem.
Hlavním bodem programu bude sobotní prosebná pouť. V pátek i v neděli budeme mít také duchovní program, ale bude prostor i na povídání nebo hry. Zájemci (zvláště z řad těch, kdo byli v létě na Antiochii v Šenově) budou mít příležitost navštívit své známe v Kamenickém Šenově a snad se podíváme i do nového působiště v Novém Boru.
S sebou: spacák, přezůvky, opravdu teplé oblečení (bude mrznout!), přip. termosku a něco dobrého k zakousnutí :-)
Aktuální info sleduj na tomto webu antiochia.cz. Přihlásit se můžeš ZDE(https://antiochia.cz/aktualne/74-jarni-misijni-vikend-2019)
Přihlašovat se můžeš do 21. 3. 2019.
Budeme rádi, když pozveš i kamaráda či kamarádku;-)
A pro připomenutí přikládám, jak to probíhalo loni ;-)https://antiochia.signaly.cz/1803/zima-se-bela-na-jaro-belaTiskové středisko Svatého stolce dnes oznámilo, že papež František letos mezi 31. květnem a 2. červnem navštíví Rumunsko. Mottem návštěvy jsou slova "Pojďme společně."