Noc kostelů 2019: Poděkování

25.05.2019

Ráda bych touto cestou poděkovala organizačním týmům za výbornou práci při přípravě Noci kostelů, za rozmanitost nabídnutých programů a především také za nadšení, které do své práce vložily a předaly všem příchozím. Tím, že věnovaly této akci svůj čas a energii, přispěly k naplnění jejího cíle - přiblížit lidem křesťanství.
Veliké poděkování patří také návštěvníkům, díky nimž má tato Noc vždy krásnou a nezaměnitelnou atmosféru. Jejich radost se pak přenáší i na nás, na pořadatele.
Již nyní se těšíme na setkání při dalším ročníku Noci kostelů!
Kristýna Solničková, koordinátorka Noci kostelů v litoměřické diecézi

Děkujeme také všem partnerům Noci kostelů 2019!
Akce se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Ústeckého kraje, Libereckého kraje a AUTOTREND, spol. s r.o. Je však třeba poděkovat i městům a obcím, které Noc kostelů podporují na lokální úrovni. Nemůžeme zapomenout ani na partnery soutěže, kterými jsou Dino Toys s.r.o., Český porcelán, a.s. a Biskupský pivovar u sv. Štěpána.

Kristýna Solničková                                                              25.května 2019